Bize Ulaşın

Telefon: 0 212 359 6588

 

e-posta adresi: boun.gelisim@gmail.com

Adres: Aile ve Çocuk Araştırmaları Laboratuvarı, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Psikoloji Binası  34342 Bebek/İstanbul

 

Laboratuvara nasıl gelebiliriz?

Metro: M2 Yenikapı-Hacıosman hattı üzerinde Levent durağında aktarma yaparak M6 Boğaziçi Üniversitesi hattıyla Güney Kampüs'e ulaşabilirsiniz.

Otobüsler: Taksim'den kalkan 559C, Kabataş'tan kalkan 43R hattı, Zincirlikuyu Metrobüs durağına da uğrayarak Boğaziçi Üniversitesi Güney Etiler Kapı'ya kadar gelir.

Şişli'den 59R, Sarıyer'den 59RS, Kadıköy'den 125, Hacıosman Metro'dan 59RH otobüsleri ile de Boğaziçi Üniversitesi Güney Kapı'ya ulaşabilirsiniz.

Sahil yolundan gelmek isteyenler için 22, 22RE, 25E, 40, 40T ve 42T hatlı otobüsler Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü'nün alt kapısı olan Bebek Kapı'ya kadar gelir.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Etiler Kapı'yı kullanmak isteyenler için Bebek/Aşiyan'dan kalkan F4 Boğaziçi Üniversitesi/Hisarüstü Füniküler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kendi arabanızla gelmeyi tercih ederseniz, arabanızı Güney Kampus'teki Öğrenci otoparkındaki herhangi bir yere park edebilirsiniz.

Laboratuvarımız Güney Kampüste Psikoloji/Sosyoloji Binası'nın alt katında bulunmaktadır.